Kontakt

Kontakt Fortuna Hjørring

Fortuna Hjørrings daglige ledelse

Daglig åbningstid: 9.00 - 16.00, ellers efter aftale.

Adresse: Børge Christensensvej 5, 9800 Hjørring

Telefon: +45 98 91 17 00

E-mail: fortuna@danacup.dk

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

Fortuna HJØRRING

Adminstrativ leder
Kjeld Simonsen
kjeld@danacup.dk
+45 30 22 43 07
Klubhusinspektør
Hasse Andersen
klubhusinspektor@fortunahjorring.dk
+45 24 46 42 24
Title
Navn
email
+45

Fortuna Bestyrelsen

Formand
Karina Bech Jensen
kbj@fortunahjorring.dk
+45 20 33 40 67
Bestyrelsesmedlem
Lene Fleng Madsen
leneflengmadsen@gmail.com
+45 51 50 25 70
Bestyrelsesmedlem
Pia Sommergreen Bengtsen
psommergreenbengtsen@gmail.com
+45 41 71 87 61
Bestyrelsesmedlem
Mette Bach Kjær
mettebachkjaer@gmail.com
+45 25 19 29 52
Bestyrelsesmedlem
Jesper Jungclaus
jesperjungclaus@gmail.com
+45
Bestyrelsesmedlem
Simon D. Walther
simon@bewise.dk
+45 53 63 07 17

Fortuna A/S Bestyrelsen

Formand
Torben Vandsted
email: torben@danacup.dk
+45 30 94 23 24
Medlem
Mette Bach Kjær
email: mettebachkjaer@gmail.com
+45 25 19 29 52
Medlem
Lene Fleng Madsen
email: leneflengmadsen@gmail.com
+45 51 50 25 70

Fortuna Elite

Forretningsansvarlig
Kjeld Simonsen
kjeld@danacup.dk
+45 30 22 43 07 
Administrator
Bob Knudsen Andersen
bob@danacup.dk
+45 30 68 07 70
Head of Coaching
Nikolaj Dorff Kristensen
dorff@fortunahjorring.dk
+45 30 55 05 13
Direktør
Simon Dyngby Walther
sdw@fortunahjorring.dk
+45 53 63 07 17

Fortuna Ungdomsudvalget

Title
Navn
email
+45 
Title
Navn
email
+45 
Title
Navn
email
+45
Kontakt

Dana Cup hjørring

Læs mere
Kontakt

Dana Cup sportscenter

Læs mere