Kontakt

Kontakt Fortuna Hjørring

Fortuna Hjørrings daglige ledelse

Daglig åbningstid: 9.00 - 16.00, ellers efter aftale.

Adresse: Børge Christensensvej 5, 9800 Hjørring

Telefon: +45 98 91 17 00

E-mail: fortuna@danacup.dk

Facebook

Instagram

Fortuna Bestyrelsen

Formand
Birgit Melgaard Christensen
birgit@fortunahjorring.dk
Tlf. 20 40 60 00
Næstformand, eliteudvalget
Kim Brix
krbrix@gmail.com
Tlf. 61 72 92 40


Bestyrelsesmedlem
Lene Madsen
leneflengmadsen@gmail.com 
Tlf. 51 50 25 70
Bestyrelsesmedlem
Pia Sommergreen Bengtsen
psommergreenbengtsen@gmail.com
Tlf.41 71 87 61
Bestyrelsesmedlem
Mette Bach Kjær
mettebachkjaer@gmail.com
Tlf. 25 19 29 52

Daglig åbningstid: 9.00 - 16.00, ellers efter aftale.

Adresse: Børge Christensensvej 5, 9800 Hjørring

Telefon: +45 98 91 17 00

E-mail: fortuna@danacup.dk

Facebook

Instagram

Fortuna A/S Bestyrelse

Formand
Torben VANDSTED
torben@danacup.dk
Tlf. 30 94 23 24 
Næstformand
Birgit Christensen
birgit@fortunahjorring.dk
Tlf. 20 40 60 00


Bestyrelsesmedlem
Finn Larsen
finn@danacup.dk
Tlf. 23 30 42 72
Bestyrelsesmedlem
Mette Bach Kjær
mettebachkjaer@gmail.com
Tlf. 25 19 29 52

Fortuna Elite

Elitechef
Jakob Borup
borup@fortunahjorring.dk
Tlf. +45 22 25 97 13
Administrator
Bob K. Andersen
bob@danacup.dk
tlf. +45 30 68 07 70
Head of coaching
Florentina Olar
bob@danacup.dk
tlf. +45 25744977

Fortuna Ungdomsudvalget

Ungdomsformand
Mark Pedersen
liljevej30@live.dk 
+45 2452 0034
Ida Christensen
ida_christensen@live. dk
+45 2187 8631
Sekretær
Svend Christiansen
syderholm@gmail.com 
+45 2524 7720
Birgit Christensen
birgit@fortunahjorring.dk 
+45 20406000
Sekretær
Michael Dissing
michaeldissing@hotmail.com 
+45 2459 9478
Kontakt

Dana Cup hjørring

Læs mere
Kontakt

Dana Cup sportscenter

Læs mere